Temel Değerlerimiz. İnançlarımız.

Kaliteli Yapılar

Uzman Kadro

Rekabetçi Fiyatlandırma

20 Yıllık Deneyim

Garantili Hizmet

Güvenilir Hizmet

Hakkımızda :

Mehmet Tosun Harita Mühendislik İnşaat ve Danışmanlık firması 2014 yılında kurulmuş, kurulduğu günden bu yana harita mühendisliği ve inşaat sektöründe hizmet vermektedir.

Firmanın sahibi Mehmet Tosun harita mühendisi olup Bodrum’un Konacık beldesinde 10 yıl belediye başkanlığı yapmıştır. Aynı zamanda trafik planlama uzmanı olan Mehmet Tosun Mahali İdareler ve Şehircilik alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

20 yıllık özel sektör ve ayrıca 10 yıllık belediye başkanlığı dönemindeki yönetim, mühendislik ve inşaat sektöründeki tecrübelerini Bodrum’a özgün saygın projeler üreterek sürdürmektedir.

Mehmet Tosun Harita Mühendislik İnşaat ve Danışmanlık firması olarak Bodrum’un seçkin bölgelerinde aktif projelerimiz bulunmaktadır.

Vizyonumuz :

Amatör bir ruh ile profesyonel iş anlayışımızı birleştirerek,çalışana saygı çerçevesinde, sektörünün en güvenilir firmalarından biri olarak; kaliteli,, yenilikçi ve ihtiyaca uygun yapılar üretirken, dürüstlük ilkesinden asla vazgeçmemektir.

Misyonumuz:

Hizmet verdiğimiz harita mühendislik ve inşaat sektöründe, müşteri odaklı, çevreci, kalite ile teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak modern daha iyi yapılar üretmektir.

© Copyright 2017. Mehmet Tosun , Her Hakkı Saklıdır. | Bodrumlu.net Internet Hizmetleri